Potahové látky, Praha - potahové látky Hoąek Bytový textil, garnýže na závěsy Hošek: garnýže, garnyze na zavesy

Rychlý kontakt

Hošek bytový textil
Seydlerova 9 Praha 5, 158 00
Tel: +420 251 510 876
GSM: +420 725 751 323
Email: info@hosek-interier.cz
Web: www.hosek-interier.cz

Garnýže na závěsy, záclony a závěsy, japonské posuvné stěny a římské roletky.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv okenní textilní dekoraci, interiér se tím velice zútulní .

Záclony a závěsy

V naší vzorkovně naleznete velké množství druhů záclon a závěsů v různých výškách a šířkách. Záclony nabízíme např. žakárové, hladké voálové, organzové, vypalované i vyšívané s drobnými nebo výraznými vzory .

Závěsy slouží nejen k dekoraci interiéru, ale i pro jeho zastínění nebo zatemnění .

Velkou oblibu si v poslední době u zákazníků našly materiály pro zatemnění tzv. Black-outy.

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny představují moderní a designové řešení interiéru. Jeden z důvodů oblíbenosti těchto panelových stěn, je jejich variabilita a malá spotřeba materiálu.

Japonské stěny mohou sloužit nejen jako okenní dekorace, ale také mohou rozdělit prostor uvnitř Vašeho interiéru.

Římské roletky

Běžnou součástí moderního interiéru jsou i Římské roletky. Látka Římské rolety se vytahuje směrem nahoru, a proto nachází velké uplatnění u oken, pod kterými se nachází například kuchyňská pracovní deska nebo psací stůl v dětských pokojích a tím se může maximálně využít prostor pod ní.

Níže naleznete několik ukázek a možných provedení.


 

potahové látky, potahové látky na sedačky, potahové látky bna sedací soupravy, potahové látky na postele, potahové látky na gauč, potahové látky na pohovku, dekorační potahové látky, potahové látky metráľ, Praha, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10 <div style="font-size: 0px; color: #FFFFFF; text-align: center;"> <p><a href="http://a-0001.sweb.cz/2/bytove-latky.php">Potahové látky Praha</a>: prodej potahových látek, ąití, čalounění.</p> <p>Potahové dekorační látky: Velký výběr potahových látek. Potahové látky, jeľ nabízíme jsou v ąíři 280cm, vyrobeny v EU</p> <div>Potahové látky jsou určeny pro čalounění nových i starąích kusů nábytku. Potahové látky jsou kvalitní, levné a příjemné na dotek.</div> <p><b> <a href="http://a-0001.sweb.cz/2/bytove-latky.php">Potahové látky</a> <a href="http://01latky.sweb.cz/index.php">.</a> <a href="http://01latky.sweb.cz/ ">.</a> <a href="http://01latky.sweb.cz/?latky-praha.html">.</a> <a href="http://01latky.sweb.cz/potahove-latky-seznam.php">.</a> </b></p> </div>
<div style="clear: both; left: 0; margin: 0; width: 100%; "><div style="margin: 5px; border-radius: 4px; background: #fff; color: #000; font-family: sans-serif; font-size: 14px; font-weight: normal; border: 1px solid #999; text-align: center;"><span style="margin: 5px 0 5px 0; display: inline-block; padding-left: 125px; background: url(https://www.endora.cz/images/icon.png) no-repeat left center; text-align: left;"><b style="font-weight: bold;">Z&iacute;skejte registraci dom&eacute;n s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!</b><br>Stač&iacute; si k jedn&eacute; z těchto dom&eacute;n vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci dom&eacute;ny od n&aacute;s dostanete za 0 Kč!</span><a style="margin: 9px 0 5px 30px; vertical-align: top; text-decoration: none; font-weight: bold; display: inline-block; color: white; background-color: #1ca2e1; border-radius: 3px; padding: 5px 10px;" href="https://www.endora.cz/objednavka/objednat?utm=kafo&program=plus&order-tld=online" target="_blank">Objednat</a></div></div></endora>